Шампионът Вашингтон допусна второ поредно поражение

Вижте всички резултати в НХЛ от последната нощ

Носителят на "Купа Стенли" Вашингтон загуби от Минесота с 1:2 в среща от редовния сезон в Националната хокейна лига.

Люк Кукин донесе победата на гостите с гол 7:35 минути преди края, а вратарят Деван Дубник направи 21 спасявания. За Вашингтон това е второ поредно поражение.

Джордан Грийнуей откри резултата за Минесота през първата част, а Брет Конъли изравни за домакините във втората третина. След успеха Минесота се доближи по местата, даващи участие в плейофите.

Анахайм спечели срещу Сан Хосе с 4:3 след продължение и нанесе на гостите пета поредна загуба. Якоб Силфверберг донесе победата на Анахайм с гол в 38-ата секунда на продължението. Той се отличи и с две асистенции.

Рикард Ракел вкара два гола и асистенция за победителите, а едно попадение добави Адам Енрике. За Шаркс точни бяха Кевин Лабанк, Тимо Майер и Джъстин Браун.