ГОЛЕАДА! Локо Пд с реми срещу Берое след 0:3 (ПЪЛЕН ЗАПИС)

Двата тима със зрелищно реми в контрола, Меледже и Камбуров бележат за заралии

Отборите на Берое и Локомотив (Пловдив) фиксираха зрелищно 3:3 в контрола, играна в Пловдив, съобщава официалният сайт на заралии.

Гостите от Стара Загора поведоха с 3:0 след попадения на най-новото си попълнение Яя Меледже, Александър Василев и на бившия играч на домакините Мартин Камбуров.

Минута преди почивката „смърфовете“ върнаха един гол чрез Ален Ожболт, а след паузата Анте Аралица направи 2:3. Крайният резултат пък бе оформен от Буна в последните секунди на срещата.

Иначе Берое откри резултата още в шестата минута. Бриджидо проби по левия фланг и центрира в пеналта, където Желев намери Меледже на границата на наказателното поле. Новото попълнение прати топката в мрежата с хубав плътен удар – 0:1.

Три минути след това Жуниор от домакините стреля от дистанция, топката се удари в горната греда и се върна на терена, където Буна успя да я прати в мрежата, но реферът маркира засада на нападателя.

В 18-ата минута Василев центрира чудесно в наказателното поле, където Камбуров отправи мощен удар с глава, но Пиргов спаси.

В 26-та минута Аралица изведе Писонкович на стрелкова позиция, ала Аргилашки се намеси блестящо.

Три минути по-късно „Берое“ удвои преднината си. Първо Камбуров овладя след грешка в отбраната на домакините, отправи удар, но Масоеро изби пред голлинията. В следващия момент Камбуров центрира в наказателното поле, където непокрития Василев се разписа след удар с глава – 0:2.

В 34-та минута „Берое“ поведе с 3:0 след попадение на Мартин Камбуров. Голмайсторът прати топката във вратата на бившия си тим с глава след центриране на Желев от десния фланг.

Домакините обаче върнаха едно попадение малко преди почивката. Умарбаев бе изведен зад гърба на отбраната, навлезе в пеналта и предостави за Ожболт, който не сгреши от близка дистанция.

В 52-ата минута „Локомотив“ намали до 2:3, след като Илиев намери Аралица в пеналта, а той се разписа с удар от малък ъгъл.

В 66-ата минута Карлос Охене получи втори жълт картон, но „Берое“ не продължи с намален състав, а Стоян Иванов се завърна в игра.
Две минути след това Аралица изведе Цветанов сам срещу Аргилашки, но вратарят спаси удара на крилото.

В 73-та минута Минчев центрира от корнер, Цветков засече с глава, топката се удари в гредата, мина пред голлинията на домакините, а на задна греда Ерол Алкан успя да я докосне, но тя се удари в гредата и излезе в аут.

Локомотив (Пловдив) успя да изравни в последните секунди на двубоя. Илиев проби, навлезе в наказателното поле и предостави за Буна, който прати кълбото в мрежата за крайното 3:3.

СЪСТАВ НА БЕРОЕ: 23. Георги Аргилашки (68‘ Иван Гошев) – 11. Иван Бандаловски (85′ Ангел Генчев), 4. Ерол Алкан (76‘ Георги Маджаров), 13. Надим Ангелов (55‘ Валентин Иванов), 19. Александър Василев (46‘ Матеус Леони) – 6. Александър Цветков( 88′ Стоян Вергиев), 2. Яя Меледже (62‘ Иван Минчев) – 3. Милен Желев, 24. Стоян Иванов (46‘ Карлос Охене), 28. Рубен Бригидо – 15. Мартин Камбуров (46‘ Никола Маринов).

Балъков: Етър е майката и бащата на моята кариера

Легендата на българския футбол се надява мача в чест на 100-годишнината на "болярите" да стане празник на града

Вальо Илиев: Целта пред ЦСКА 1948 е Европа

"Не искаме да се задоволяваме с малкото, а напротив - да бъдем гладни за повече"

Официално: Столична община поиска „Герена“

Тръпката е в efbet Лига – шампионатът се разделя на 3 групи, интригата е на макс!

Бонусът за елита на платформата за онлайн спортни залози efbet.com важи до края на сезона