Луис Суарес: Барса никога не се предава

Съперникът се възползва от най-малките ни грешки, допълни звездата на каталунците

Уругвайският нападател на Барселона Луис Суарес похвали характера на своя отбор след равенството 4:4 като гост на Виляреал. Каталунците отстъпваха с два гола, но стигнаха до точката в добавеното време.

"Барселона никога не се предава. Изиграхме добро първо полувреме и заслужено водехме, макар и съперникът също да имаше положения.

През второто полувреме съперникът се възползва от най-малките ни грешки. Виляреал разполага с бързи нападатели, които се възползваха от празните пространства.

В края на мача не се отпуснахме и се борихме до последната минута. Показахме шампионски дух", коментира Суарес.

В следващия кръг Барселона приема Атлетико в събота и той се надява тимът му да не повтаря грешките от мача с Виляреал. Суарес коментира и ротацията в състава, която остави звездата Лионел Меси извън титулярите.

"Ротациите са неизбежни, тъй като едни и същи играчи не могат да играят цял сезон. Футболистите на Барселона не са тук за нищо, а защото притежават необходимите качества", завърши Суарес.