Страсбург се завърна към победите с гръм и трясък

Тази вечер възпитаниците на Тиери Лорей записаха страхотен успех с 4:0 над Реймс в спещата помежду им от 30-ия кръг

Страсбург прекъсна негативната си серия от 7 поредни мача без успех на сметката си в Лига 1. Тази вечер възпитаниците на Тиери Лорей записаха страхотен успех с 4:0 над Реймс в спещата помежду им от 30-ия кръг.

Успехът на Страсбург подпечатаха Нуно Да Коща и Антони Гонсалве, които отбелязаха по два гола. Първият се разписа в 45-ата и 76-ата минута от дузпа, а вторият бе точен в 46-ата и 69-ата минута.

В края на мача Адриен Томасон развали малко доброто насторение на домакините, като си изкара втори жълт и червен картон.

С тази победа Страсбург събра актив от 42 точки и заема 9-ото място в класирането. Реймс пък остава на 6-ата позиция с 46 точки.
Интер Маями загуби катастрофално без Меси в състава (ВИДЕО)

Отборът на аржентинеца отстъпи с 0:4 срещу Ню Йорк Ред Булс

Ирландия изпусна Белгия, пропиля дузпа и двете страни врътнаха реми (ВИДЕО)