ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Байерн отказа Борусия за едно полувреме (СЪСТАВИ)

С дербито между първия и втория приключва съботната програма на Бундеслигата, вижте останалите резултати

Изиграха се пет двубоя от 28-ия кръг в елита на Германия.

Айнтрахт стигна до измъчена победа с 2:1 при гостуването си на Шалке. Победното попадение за тима от Франкфурт дойде в 9-ата минута на продължението на второто полувреме, когато Лука Йович реализира от дузпа.

РБ Лайпциг и Байер Леверкузен сътвориха истински голов трилър, в който губещ се оказаха "аспирините", които допуснаха четири гола и успяха да вкарат само два.

Волфсбург също се поздрави с победа, след като се наложи с 3:1 над Ханове, а Фортуна си тръгна с три точки след визитата на Херта.

Щутгарт, който се бори за оцеляване в елита, не успя да пречупи гостуващия Нюрнберг, завършвайки 1:1.

Шампионът Байерн приема лидера Борусия Дортмунд в пряк сблъсък за върха на Бундеслигата от 19:30 часа. Преди дербито “жълто-черните” са водачи в класирането с две точки аванс.

За последно те триумфираха с титлата през 2012 година, след което баварците ликуваха в шест поредни сезона.

19:30  ЧАСА
Байерн - Борусия Дортмунд 4:0 (ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО)

СТАРТОВИ СЪСТАВИ

Байерн Мюнхен: Нойер, Кимих, Зюле, Хюмелс, Алаба, Мартинес, Тиаго, Гнабри, Мюлер, Коман, Левандовски;

Борусия Дортмунд: Бюрки, Пишчек, Аканджи, Загаду, Диало, Витсел, Дилейни, Санчо, Дахуд, Ларсен, Ройс;

Луд мач в Бергамо, Аталанта е на финал (ВИДЕО)

Тимът на Гасперини с обрат за 4:1 над Фиорентина

ОБЗОР: Манчестър Юнайтед обърна последния и измести Нюкасъл (ВИДЕО)

Капитанът Фернандеш спаси „червените дяволи“ от срам на „Олд Трафорд“ – 4:2, резултати