Зидан: През следващия сезон ще играем по-добре

Наясно сме, че вече не можем да спечелим нищо, каза наставникът

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан не прие драматично равенството 1:1 срещу Леганес като гост в двубоя от 32-ия кръг на Ла Лига.

Французинът отдавна е отписал сезона, в който Реал няма да спечели трофей, и мисли за предстоящата кампания.

“Първото полувреме не ми хареса, след почивката играхме по-добре и се спасихме от загуба. Впечатленията ми не са добри, но не са и напълно лоши, тъй като изравнихме, а на “Бутарке” се бележи трудно.

Наясно сме, че вече не можем да спечелим нищо. Остават ни шест мача, като трябва да започнем да играем по-добре.

Със сигурност през новия сезон ще играем по-добре, но ми се иска това да започне още отсега”, коментира Зидан. С актив от 61 точки Реал върви трети в първенството, а лидер е Барселона със 74.