Героят за Тотнъм: Не съм виждал такъв луд мач в ШЛ

Ние сме щастливци, добави Хюн-Мин Сон

Един от героите за Тотнъм снощи - Хюн-Мин Сон заяви, че не е виждал подобен мач в Шампионската лига като този с Манчестър Сити.

“Шпорите” го загубиха с 3:4,  но все пак се класираха за 1/2-финалите на турнира, където ще се изправят срещу Аякс.

“Не съм виждал подобен мач в Шампионската лига. Луд мач, горд съм със съотборниците си. Да, отмененият гол на Сити в добавеното време беше лудост. Оставаха две минути до края, беше изритана топка… но ние сме щастливците.

Какво си казахме на почивката? Да се борим, и то заедно. Направихме го през всичките минути и в първия, и във втория двубой”, коментира веднага след мача Сон.

Той се отчете с два гола тази вечер, превръщайки се по този начин в най-резултатния азиатец в историята на състезанието.