Атлетико пак би по познатия начин

Льомар донесе единствения гол за "дюшекчиите" срещу Ейбар

Рекордната покупка в историята на Атлетико Мадрид Тома Льомар донесе минималната победа с 1:0 при гостуването на "лос рохибланкос" на Ейбар. Французинът влезе като резерва през второто полувреме, а пет минути преди края отбеляза единствения гол в срещата на "Ипуруа".

Мадридчани играха без голямата си звезда Антоан Гризман, който е контузен. Шанс да започне като титуляр получи Витоло, но той не оправда доверието на Диего Симеоне.

Мачът стартира с ранен пропуск на Анхел Корея, който бе изведен очи в очи с Марко Дмитрович, но не успя да го преодолее. Малко по-късно шанс се откри и пред Алваро Мората. Испанският национал претендираше, че е бил повален в наказателното поле от противников бранител, но реферът Хавиер Алберола не отсъди дузпа.

Домакините разчитаха основно на далечни удари и до почивката нито веднъж не застрашиха сериозно вратата на Ян Облак.

Шави: Позорно е, че няма технология на голлинията

„Не заслужавахме да загубим, играхме по-добре от Реал“, смята треньорът на Барса

Бетис надви Валенсия и влезе в зона "Европа"(ВИДЕО)

Севилци стигнаха до успех с 2:1 като гости

Селта надви Лас Палмас след рецитал на Аспас (ВИДЕО)