Докъде ще стигне Григор Димитров на Уимбълдън?

24 април 2019 08:02 Христо Иванов

Момчил Цветанов: Винаги, когато играя финал, печеля

Крилото на Локомотив (Пловдив) Момчил Цветанов беше доволен от класирането на тима за финала в турнира за Купата на България. След нулевото равенство в реванша със Септември (София) той заяви, че мачът не е бил никак лесен.

“Хвърлихме много кръв и пот, за да стигнем до тази фаза на турнира, макар че може да е изглеждало лесно. Септември е изкючително труден съперник. Не сме ги подценили изобщо. До 20-ата минута имаше три чисти положения за тях, затова поздравявам нашия вратар, който ги спаси. Адмирации и за целия треньорски щаб и за феновете, които ни подкрепиха”, каза Цветанов.

“Нямам симпатии към нито един от двата отбора в другия полуфинал. Надявам се с изявите си да помогна и да зарадваме феновете на Локомотив. Винаги, когато играя финал, печеля. Надявам се да вдигна четвърта купа”, добави с усмивка крилото на “смърфовете”.