Монако не спечели пети пореден мач (ВИДЕО)

Домакините стартираха мощно и поведоха още в 3-ата минута с гол на Адриен Хюну

Монако не спечели пети пореден мач в Лига 1, но измъкна ценна точка при гостуването си на Рен в последна среща от 34-ия кръг. Радамел Фалкао вкара и двата гола за "монегаските", които губеха с 0:2 още до 9-ата минута.

Рен спечели Купата на Франция преди няколко дни след победа с дузпи на Пари Сен Жермен, но в първенството не се представя убедително и вече няма успех в 7 мача.

Домакините стартираха мощно и поведоха още в 3-ата минута с гол на Адриен Хюну. Той беше точен след хубава флангова атака и центриране на далечната греда. Не след дълго Хюну се разписа отново, този път с премерен удар срещу излезлия да го пресрещне Сейду Си.

Монако не се огъна и още до почивката можеше да върне интригата. През второто полувреме гостите изцяло доминираха и заслужено изравниха. Фалкао намали в 69-ата минута, а в 75-ата се разписа отблизо с глава за крайното 2:2.