Ветераните на Витоша с четвърта поредна титла, Бойко Борисов – плеймейкър (СНИМКИ)

Премиерът бе титуляр и капитан на отбора си във финала срещу Лудогорец, спечелен с 3:1

Четвърта поредна титла спечели отборът на "Витоша"(Бистрица) при ветераните.

Във финала бе победен хегемонът в Първа лига "Лудогорец" с 3:1.

Премиерът Бойко Борисов бе титуляр и капитан на отбора си, но този път предпочете вместо да е голмайстор, да бъде плеймейкър, пише „24 часа“.

Георги Пеев откри от дузпа в 20-тата минута, след като Борисов изведе перфектно Светослав Петров, който бе спънат в пеналта на разградчани.

В 39-тата минута Росен Василев направи 2:0, а пет минути преди края Борисов изпълни перфектно пряк свободен удар.

Топката се отби от стената, което пък изведе Денимир Пасхалис сам пред вратаря Чавдаров и той направи 3:0

В последните секунди бившият национал Валентин Станчев оформи крайното 3:1.

Мачът бе изгледан от члена на Изпълкома и собственик на "Лудогорец" Кирил Домусчиев.

Той бе в компанията на Ангел Петричев, който бе вписан в тимовия лист, но предпочете да не играе.

Чочев преди Танзания и Азербайджан: Няма слаби съперници

Халфът на Лудогорец остана трети в анкетата "Футболист на годината"

Десподов: Тази награда е огромна чест (ВИДЕО)

"Печеля за трета година, което значи, че има градация в представянето ми", заяви той