Одобрявате ли оставката на Борислав Михайлов?

24 май 2019 22:59 Николай Георгиев

Николай Киров: С мен или без мен, трябва да има яснота за бъдещето на клуба

LAP

Треньорът на Ботев Пловдив Николай Киров коментира представянето на неговия тим след загубата с 0:1 от ЦСКА.

„Бяхме малко по-живички, тъй като със самите мачове играчите ще излязат „от дупката”, в която се намират. Лошо е, че загубихме накрая. Пак е болезнено, но хубаво е, че сезонът свършва и ще имаме време да излезем „от дупката. Това е нормално да сме немотивирани. За нас загубата във финала е голяма драма, но самите мачове ще подобрят това състояние. Днес бяхме по-живички, пак ще кажа”, заяви наставникът.

„През първото полувреме беше същото, както беше и преди с ЦСКА. След 70-ата минута, когато настъпи умората, излязоха някои основни играчи, и бяхме притиснати. Те си имат сериозни достойнства, разминахме се и накрая за жалост допуснахме гол”.

„Още на почивката Тодор Неделев имаше проблеми, но след отиграването на първата топка бе заменен. Има мускулен проблем”, завърши Николай Киров.