Левски Лукойл с тренировки в Ботевград преди Мач №3 от финала

Сините ще спят в Правец

Левски Лукойл ще се базира в Правец и ще тренира в Ботевград преди важния Мач №3 от финалната серия срещу Балкан, пише BGbasket.com.

Третата и четвъртата среща от серията са в Ботевград, след като в София двата отбора си размениха по една победа и са равни - 1-1. Това означава, че в Мач №3 няма да има шампион, но двубоят е абсолютно ключов и който го спечели ще може да грабне титлата в четвъртия двубой на 29 май. При равенство двата състава ще играят пети решителен мач в София.

Заради заетостта на зала "Универсиада", където след приключване на изборния ден днес секционните комисии ще носят книжата си, Левски така или иначе нямаше да може да тренира в собственото си съоръжение. Затова защитаващият титлата си състав на "сините" предпочете да смени обстановката за следващите два дни.

Днес и утре тимът ще е на лагер в Правец, което ще му позволи и да тренира в "Арена Ботевград".