Къде ще завърши Гришо 2019 година?

11 юни 2019 22:47 Велизар Антов

ЖАЛКО: Нова загуба за „лъвиците“ в Лигата на нациите

Женският волейболен отбор на България инкасира нова загуба в дебютното си участие в турнира Лига на нациите.

Момичета на Иван Петков отстъпиха пред световните вицешампионки от Италия с 0:3 (19:25, 23:25, 20:25) в първия си мач от турнира в Група 13 от четвъртата седмица.

Срещата тази вечер се игра пред близо 4000 зрители в зала "Пала Бартон" в Перуджа, а след нея България остава на последното 16-о място във временното общо класиране без нито една победа, с 10 загуби и само точка в актива си.

Италианките пък събраха 25 и са на втората позиция с 8 успеха и две поражения.

Утре (12 юни) от 18:00 часа нашите излизат срещу отбора на Русия, който днес победи Република Корея с 3:1 гейма.