Иван Стоянов вкара два гола за Етър

"Виолетовите" отново допуснаха попадение от дузпа, следващият им мач е с Ботев Пд

Втора поредна победа с 2:1 в контролите записа съставът на Етър, този път срещу втородивизионния Ботев (Гълъбово). Мачът се игра на стадиона в Елена, където са „виолетовите” са на подготовка.

И двата гола вкара опитният нападател Иван Стоянов преди почивката. Той бе изведен първо от Флорент Боджадж сам срещу вратаря на съперника и откри резултата. 2:0 стана след хубава комбинация на етърци, при която Дино Мартинович пусна топката пред вратата към Иван Стоянов и той отблизо се разписа отново.

След почивката нямаше много възможности, като Ботев (Гълъбово) в 83-ата минута стигна до почетен гол от дузпа.

В трети пореден мач „виолетовите” са без допуснат гол от игра, като и трите им съперника Спартак, Дунав и Ботев (Гълъбово) вкараха по едно попадение от наказателни удари.

Следващата проверка е на 28 юни (петък) от 18 часа в Сливен, където на стадион „Христо Ботев” етърци играят с елитния Ботев (Пловдив).
Нова дата в Етър за вековния юбилей

Ще има мач на звездите

Хебър показа истинското си лице и смачка Етър в Пазарджик, Папазов блесна с два гола (ВИДЕО)