Как ще завърши дербито ЦСКА – Левски на първи септември?

21 юли 2019 14:55

Гуардиола: Ще се поучим от този мач

Мениджърът на Манчестър Сити Хосеп Гуардиола прие джентълменски поражението от Уулвърхемптън във финала на приятелския турнир за Азиатската купа на Висшата лига.

Испанецът отчете добрите и слабите страни в играта както на своя тим, така и в този на „вълците”, след което обеща, че шампионите на Англия ще си извадят поуките от тази подготвителна среща.

В Шанхай редовното време приключи при 0:0, след като Рахийм Стърлинг изпусна дузпа за Сити в средата на първата част. При изпълненията от бялата точка за определяне на победител вратарят на Уулвс Руи Патрисио беше блестящ, като направи цели 3 спасявания.

„Играхме невероятно добре през първото полувреме. Уулвс се отбраняваше толкова добре и дълбоко в своята половина. Не е лесно да създаваш положения, но ние го направихме и не допуснахме контраатака както през това полувреме, така и в първите 15 минути от второто”, заяви Гуардиола.

„Всички, не само младите футболисти, играха добре. Ще се поучим от този мач. Разбирам колко трудно е всичко и сме доволни, особено от начина, по който играхме”, допълни испанецът.

Сити започва своята кампания 2019/2020 с двубой срещу Ливърпул за Къмюнити Шийлд на 4 август. Срещата по традиция се играе на стадион „Уембли” в Лондон.

...
Изпратено от Анонимен на 22 юли 2019 19:02. |
Всички не само младите играчи играха добре.... И завършен идиот не би се изказал така след загуба и мижава игра и пропуски на 4 дузпи от 6 бити. А за цял мач не можаха да вкарат нито едн гол от игра. Аз на такива играчи казвам ритнитопковци без мисъл цел и посока. А това е бъдещето на Сити - просто ги отписвам през новия сезон ака не се стреснат и не купят няколко качествени играчи защото дотук спаха дълбоко..... Един Родри не стига ... Трябват вратар, централен защитник, ляв халф-бек, нападател и ляв атакуващ халф. Това минимум но едва ли ще стане като им знам възможностите. Пак някой дървотник ще вземат..... Просто никога не търсят най-доброто а искат да бият най-добрите след като ги оставят спокойно да си напазаруват най-добрите а каквото остане е за Сити....
...
Изпратено от Анонимен на 21 юли 2019 19:51. |
Поредната загуба от слабаци на Пеп със Сити след Кристъл Палас, Нюкасъл, Лестър, Лион, Уигън, Шахтьор, Базел, а Челси, Тотнъм, Ливърпул и Монако които ги млатиха в ШЛ зори не ги броим.Много, много зле са всички от Сити и е време шефовете на Ман Сити да се преборят за качество на трансферния пазар до края на лятото.
...
Изпратено от Анонимен на 21 юли 2019 19:22. |
Пепо Плешиви май с тебе различни мачове сме гледали . Според мен всички ритнитопковци от Сити са за двойка по десетобалната система, а Анхелиньо и Стърлинг са за минус 2. Добре играли през първото полувреме, а нямат нито един гол вкаран и то дори след бита дузпа.....А от шест дузпи вкараха само две - това е въпиюща некадърност Плешо, а не добра игра..... Такива кранти и в нашата В група не биха взели да играят дори и без пари да им ги дават.....