Десподов с гол и травма срещу Киево (ВИДЕО)

Българинът продължава да впечатлява с изявите си за Каляри

Кирил Десподов затвърди добрите впечатления, които оставя от началото на подготовката.

Днес крилото на Каляри отбеляза гол в контролата срещу Киево, спечелена с 2:1, а представянето му заслужи много похвали в социалните мрежи от фенове на клуба от Сардиния.

Десподов започна като титуляр в схема с двама нападатели. Българинът си партнираше в предни позиции с Алберто Чери и бе най-острият футболисти на "рособлу".

В 24-ата минута футболистите на Каляри пресираха пред противниковото наказателно поле и откраднаха топката, която попадна в Десподов. Бившият ас на ЦСКА стреля прецизно в далечния ъгъл и откри резултата.

Десетина минути след попадението българският национал получи лека травма и беше заменен от Хан.

В самия край на полувремето Степински изравни за изпадналия от Серия "А" Киево, а звездата на Каляри Леонардо Паволети донесе победата на своя тим в 81-ата минута.

Следващата проверка на Каляри е в събота на "Сардиния Арена" срещу Лийдс.