На чия страна сте в спора между Васил Божков и Държавата?

04 август 2019 21:07 Велизар Антов

Люпко се притесни: Не знам как ще издържим на тази натоварена програма (ВИДЕО)

Lap.bg

"Играхме 120 минути срещу Осиек и днес не бяхме максимално концентрирани на фона на мача през седмицата. Пътуването изигра също своята роля, да играеш на два фронта е трудно - гоним резултати в Европа, и във вътрешното първенство.“

Думите са на Люпко Петрович след трудната победа с минималното 1:0 над Ботев (Враца) в мач от четвъртия кръг на българското футболно първенство. Треньорът на „червените“ се притесни, че отборът му трудно ще издържи на натоварената програма, тъй като няма достатъчно широчина в състава.

„Ботев (Враца) се представи добре, първото полувреме не играхме нищо. След почивката промените оказаха влияние, създадохме положения за гол. Пресирахме Ботев, Евандро отново беше на точното място и вкара. Имахме проблеми в предни позиции - когато Евандро не вкара, ще имаме проблем. Само той бележи попаденията - срещу Славия, Осиек и днес. Имаме и други нападатели, които трябва да започнат да вкарват“, каза Петрович.

„Не знам как ще издържим на тази натоварена програма. Ще ни бъде трудно в този график, защото не разполагаме с подходящи заместници на всички позиции. Раул Албентоса и днес се представи добре, трябва да го изтъкна. Той не направи нито една грешка след 120 минути игра за ЦСКА. От него съм много доволен. В защита изглеждахме добре, но в средата на терена и в атака не разполагаме с достатъчно различни изпълнители", допълни той.

...
Изпратено от Анонимен на 05 август 2019 10:11. |
Тези с тирето са най-смешния и същевременно трагичен отбор в така наречената Ефбет лига. Много им били мачовете, ами разредете ги бре, що се натискате да играете в евротурнирите като сте гола вода. Украинците сега ще ви разкажат играта и ще ви станат по-малко мачовете. Играхте 7-8 мача и се окъкахте и те от тях половината уредени. Какво да кажат големите европейски отбори които целогодишно играят в такъв цикъл. Ама те вашите маймуни са свикнали да лежат по плажовете повече, а британските алкохолици да се наливат по кръчмите.
WCska-sofia
Изпратено от Анонимен на 05 август 2019 02:52. |
Що не си ебете путката майна,припсове? Да ви ***** майката циганска!
Д-р Дулитъл
Изпратено от анонимен на 05 август 2019 09:31. |
Очевидно при тебе африканската чума е в напреднал стадий. Няма лечение за тебе, простако!
Изпълзяха свинете от блатото край сухата река.Къде сте бе седморки?
Изпратено от Анонимен на 05 август 2019 01:54. |
коментирайте си там държавните подлоги и седмиците от Кипър.
...
Изпратено от Анонимен на 05 август 2019 01:40. |
Свършиха вече дупедавците, разните му там славии ботеви и т.н. и.т.н Идват големите хуйове, почва се с ЗОРЯ и после идват и вътрешните. Свинската чума напредва и скоро кочината се евтаназира. Путко ако издържи до края на август, ще е сензация.
...
Изпратено от анонимен на 05 август 2019 09:33. |
Май си се насрал за пореден път. Чумата е край Сухата река. Одиозния Тъпси дакога ще издържи? Ларнака отряза ташака, Царете довечера ще отнесат на Лески мъдете!
...
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 23:42. |
Ами няма да издържите - то си е ясно! При тая свинска чума...
TWINGO
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 23:33. |
Добре,бе улигофрен.А ти на гъза да му ядеш праза.Да ти е сладко.Куха лейка-измисли нещо друго,тъпчо,само копи пейс.
...
Изпратено от анонимен на 05 август 2019 01:42. |
Докато не научиш български Улигофрене, ти ще ядеш лайната и на тебе да ти е сладко.
ВАЖНОТО Е ДА ВИ Е В Г Ъ З А! GOOD BLESS ГРИШАТА
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 22:35. |
ЯДЕТЕ ЛАЙНА ТОВА Е ДОБРЕ.ВАЖНОТО Е ДА ВИ Е В Г Ъ З А! GOOD BLESS ГРИШАТА
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 22:32. |
Само ЦСКА!
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 22:17. |
Играта си беше идеална - опазихме се от травми, не хвърлихме много усилия, имахме положения за гол. Истината я знаем, че Ботев най-вероятно са били дотирани срещу умореният и не възстановен ЦСКА. Говеда, вие с кого играете следващият кръг, как е вашият гол майстор, колко гола вкара в мачовете с овчарите от Кипър?
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 22:13. |
Сезона очевидно е отписан. С играчи от втора, трета и четвърта дивизия не може дори в топ 6 да се класират.
Сектор б
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 22:10. |
Гола вода са микре българия се радва курвите са си курви
М...ла
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 21:36. |
Браво на Любко - перфектен, три от три. Играе го на умряла лисица, но има ясна идея и играчи с които да постигне задължителни победи в предстоящите два мача. Любко голям си и го доказваш постоянно с преследването на целите - гр.ЛЕ,32 -ШТ на Б-я.
НО ЦСКА НЕ ПРЕСИРАТ ОПОНЕНТИТЕ СИ ! ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА СЛАБОСТ НА ЧЕРВЕНИТЕ. НЕ ИГРАЯТ ТЯЛО В ТЯЛО И НЕ ОТИВАТ В ПРОТИВНИКОВИЯТ ИГРАЧ ЗА ДА СЕ ОТНЕМЕ ТОПКАТА, А СТОЯТ НА РАЗСТОЯНИЕ И МУ ДАВАТ ВРЕМЕ ДА ИЗМИСЛИ КЪДЕ ДА ПОДАДЕ - ТОВА ТРЯБВА ДА СЕ КОРИГИРА
!!!
ПРЕСА ТРЯБА , ПОСТОЯННА!
Изпратено от анонимен на 04 август 2019 21:38. |
САМО ПРЕДИ 3 ДНИ ЦСКА ИГРА МАЧ В ХЪРВАТИЯ И ТО С ПРОДЪЛЖЕНИЯ. НОРМАЛНО БЕШЕ ИГРАЧИТЕ ДА СА МНОГО УМОРЕНИ И НА ПОВЕЧЕТО ИМ БЕШЕ ДАДЕНА ПОЧИВКА. РЕЗЕРВИТЕ ЗА ТОВА СА В ЦСКА ЗА ДА ЧАКАТ СВОЯ ШАНС И ДА СЕ ПРЕБОРЯТ ЗА ТИТУЛЯРНО МЯСТО . Видя се, че отбора има нужда от нови попълнения по фланговете! Червените имат нужда от класни и бързи играчи! Най-важното е, че второто полувреме всичко си дойде на мястото. ЦСКА заигра много разнообразно. НО ЦСКА НЕ ПРЕСИРАТ ОПОНЕНТИТЕ СИ ! ТОВА Е НАЙ-ГОЛЯМАТА СЛАБОСТ НА ЧЕРВЕНИТЕ. НЕ ИГРАЯТ ТЯЛО В ТЯЛО И НЕ ОТИВАТ В ПРОТИВНИКОВИЯТ ИГРАЧ ЗА ДА СЕ ОТНЕМЕ ТОПКАТА, А СТОЯТ НА РАЗСТОЯНИЕ И МУ ДАВАТ ВРЕМЕ ДА ИЗМИСЛИ КЪДЕ ДА ПОДАДЕ - ТОВА ТРЯБВА ДА СЕ КОРИГИРА В ЦСКА !!! ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!
...
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 21:25. |
хахахахаха
...
Изпратено от Анонимен на 04 август 2019 21:24. |
Преди подготовката за сезона се хвалехте с предварително сглобена селекция качествена,коята ще вдигне нивата, а сега нямаве ширина на състава,заменяемост но играчите умора и т.н само оправдания.ЦСКА играе с доста объркан състав чудя се какво прави Соу в основтия състав ,защо не се използва Фабрини като крило, къде са останалите попълнения.Щели да се адаптират- ако са на друго работно място пак ли така ще се адаптират или вече щяха да са безработни.Боли ме но и тази година ще спорим с Левски колко калъфки ще спечелим.Срамота!