Нефтохимик загуби гостуването си на Локо (ГО)

"Шейховете" отсъпиха с 0:1 в двубоя от IV кръг на Втора лига

„Шейховете“ не успяха да се наложат в днешното си гостуване на Локомотив /Горна Оряховица/, в IV кръг на Втора лига. Те отстъпиха с 0:1.

На едноименния стадион в града, тимът бе подкрепен от „зелени“ фенове, които опънаха транспаранти с призив: „Върнете футбола в Бургас“.

През първата част от двубоя домакините имаха превес и преди почивката те отбелязаха единственото попадение в срещата. Негов реализатор стана Мартин Петков, в добавеното време. След грешка в отбраната на Нефтохимик, той  засече с глава центриране от фланга. През втората част „шейховете“ подобриха играта си в нападение и имаха пълна доминация на терена , но не успяха да стигнат до изравнителен гол. Добри възможности имаха Живко Петков и Иван Колев, но шансът им попречи да се разпишат.

В V кръг от първенството „шейховете“ приемат Струмска слава /Радомир/, на 18.08 /неделя/, от 19:30 ч., на „Арена Созопол“.

Състав: Павел Здравков, Атанас Ташолов, Джунейт Али, Живко Петков, Иван Цачев, Мирослав Радев (75 Боримир Карамфилов), Михаил Георгиев (46 Иван Колев), Николай Костов, Пламен Тенев, Радослав Апостолов, Цветомир Цонков (60 Галин Димов)