Лудогорец U19 загуби с 0:1 от Ботев Пд на стадион "Гнездо на орли" в Разград

"Доволен съм от положенията, които създадохме, но не съм доволен от резултата", коментира Стефан Славов

Лудогорец U19 влезе добре в двубоя срещу пловдивския си съперник, имаше и 5-6 положения още в първото полувреме, но не успя да реализира. Гостите от града под тепетата се възползваха от единственото положение, което им се откри в 44-та минута. След изпълнение на корнер падна единственият гол в мача и Ботев /Пловдив/си тръгна с трите точки от "Гнездо на орли"

"Доволен съм от положенията, които създадохме, но не съм доволен от резултата", коментира след последния съдийски сигнал Стефан Славов.

Срещу Ботев /Пловдив/ Лудогорец U19 игра в състав: Владимир Русанов, Никола Ганчев, Димитър Жеков, Александър Ганчев, Мартин Русков, Петър Караангелов, Петър Георгиев, Николай Георгиев, Георги Бабалиев, Кирил Янакиев, Петър Георгиев, (Димитър Михалев, Хидает Хюсеин, Валентин Цветанов).

Лудогорец обяви кога пуска билетите за Левски

Деца и пенсионери ползват 50% намаление

Лудогорец падна от Стяуа след скандална дузпа (ВИДЕО)

"Орлите" загубиха с 2:3 в контролна среща

Дерменджиев: Има умора в нашия отбор, паузата идва навреме

"Изиграхме добър мач", каза треньорът на Лудогорец след разгрома над Локо (София)