Как ще завърши дербито ЦСКА – Левски на първи септември?

12 август 2019 08:22 Христо Иванов

Треньорът на Зоря: ЦСКА няма да се предаде

Треньорът на Зоря (Луганск) Виктор Скрипник коментира победата с 3:1 над Колос (Ковальовка) в украинското първенство. Съперникът на ЦСКА-София в Лига Европа вече е в серия от 6 поредни срещи без поражение във всички турнири.

“Натрупаха се доста мачове в рамките на две седмици, но ние издържахме на умората и слънцето. Хубаво е, че имаме играчи, които могат да вкарват от 30 метра. Аз обаче искам да видя още по-високо качество на футбола. Вярно е, че сега резултатът е най-важен. Рано или късно нашите грешки може да бъдат наказани, но не мога да виня играчите за нищо. Има върху какво да работим”, заяви Скрипник.

“От България летяхме директно за мача. Сега момчетата са радостни, защото ще получат почивка. После чакаме ЦСКА в четвъртък. Българите няма да се предадат и ще дойдат при нас още по-силни. Когато имаме седмица пауза между двубоите, можем да говорим за качество. Сега сме седнали на два стола. Миналата година Зоря загуби точки в Украйна заради мачовете в Европа, но не искам същото да се случи сега”, добави Скрипник.