Как ще завърши Лудогорец - Интер?

14 август 2019 15:45 Велизар Антов

ЦСКА: Билетите за мача с Арда са в продажба

Армейци, билетите за мача срещу Арда са в продажба, пише официалният клубен сайт на ЦСКА.

Двубоят от шестия кръг на Първа лига е в неделя (18 август) от 18:00 часа на "Армията".

Билети могат да бъдат закупени от фен магазина на "Армията", мрежата на БестТикетс, бензиностанциите на OMV, магазините на Office 1 и Orange и касите на "Арена Армеец".

Цените на билетите са както следва*:

- Сектор А - 12 лева

- Сектор В - 8 лева

- Сектор Г - 6 лева

- ВИП ложа - 130 лева

*Деца до 7 години влизат на стадиона безплатно.

ПРОКОБА
Изпратено от Анонимен на 14 август 2019 17:11. |
ДЕРБИ МЕЖДУ ШЕСТИЯ И СЕДМИЯ ... КОЙ ЛИ ЩЕ ОСТАНЕ В ШЕСТИЦАТА ?
Хан Крум
Изпратено от Анонимен на 14 август 2019 17:03. |
Защо да ходим на мач? Като искаме да гледаме български футбол - ЦСКА1948! Там няма чуждестранни ментета на килограм!

ЦСКА - Яблонец 0:2

Спортни звезди почетоха паметта на Апостола в парк “Герена” Едно от лицата на СПОРТ ТОТО – Дани, влезе в обувките на състезател по фигурно пързаляне (ВИДЕО) „Сините“: Поклон, Апостоле!
Спортни звезди почетоха паметта на Апостола в парк “Герена”
Едно от лицата на СПОРТ ТОТО – Дани, влезе в обувките на състезател по фигурно пързаляне (ВИДЕО)
„Сините“: Поклон, Апостоле!

Вечното дерби остана без победител Едмонд Назарян - шампион на Европа! Купа на България: Финал и награждаване на баскетболистите