Локо Пд се готви за подвиг в Лига Европа

"На те­рена не признаваме нико­го като фаворит", заяви Акрапович

Локомотив Пловдив има тежко гостуване на Страсбург в двубой реванш от третия предварителен кръг на Лига Европа. „Смърфовете” загубиха с 0:1 у дома първия двубой и днес задължително търсят успеха. В мача на „Лаута” пловдивчани останаха с човек по-малко още в 11-ата минута, след червен картон на Томашевич, а минута по-късно Митрович откри резултата.

Томашевич пропуска реванша днес, а освен това в лазарета са Абдулахи и Бахтич. Стивън Езе пък има сериозни проблеми с взимането на виза, като за негов заместник Акрапович може да ползва Масоеро.

Треньорът на „железничарите” Бруно Акрапович е оптимист за днешния реванш, като заяви, че не признава никого за фаворит. „Шансовете са както и в ми­налия мач, видяхте, че дори с 10 души можем да направим специални неща. Съперникът е много класен на хартия. На те­рена обаче не признаваме нико­го като фаворит. Важно е да си свършим работата.”

Срещата на „Стад Дьо Ла Мейно” е с начален час 21:30 и ще бъде излъчвана в ефира на Диема спорт 2.