Човек на Славия скандализира на мача с Лудогорец (СНИМКА)

Вижте за какво става въпрос

Славия взе точка от визитата си на шампиона Лудогорец, след като стигна до 0:0 в предпоследния мач от седмия кръг на българската футболна efbet Лига, макар да игра с човек по-малко през цялото второ полувреме.

Двубоят в Разград се превърна в истински екшън и предложи много емоции на зрителите, както и две сериозни грешки на съдийската бригада.

Първо вратарят на гостите Антониос Стергиакис бе изгонен с измислен червен картон точно преди почивката, а след нея редовен гол на домакините беше отменен заради засада.

С това обаче изцепките по време на срещата не се изчерпаха. Човек от щаба на "белите" си позволи да покаже неприличен жест към феновете на Лудогорец.

Това се случи през второто полувреме на двубоя, а ситуацията бе запечатан със снимка.

20:00 19/04 КРУМОВГРАД - СЛАВИЯ
19:30 19/04 Дженоа - Лацио
21:30 19/04 Айнтрахт – Аугсбург
21:45 19/04 Каляри - Ювентус
22:00 19/04 Атлетик Билбао - Гранада
19:45 18/04 Фиорентина - Пилзен 2:0 (прод.)
19:45 18/04 Лил - Астън Вила 2:1 (3:4. д.)
22:00 18/04 Рома - Милан 2:1