Треньорът на Марибор: Бяхме близо до велик обрат

Миришеше на трети гол, но грешките от първото полувреме ни костваха победата, допълни Миланич

Старши треньорът на Марибор Дарко Миланич подчерта, че грешките от първото полувреме са коствали отпадането на неговия отбор от Лига Европа.

Словенците завършиха 2:2 снощи на реванша срещу Лудогорец и след 0:0 в първия мач и правилото за голове на чужд терен Марибор отпадна от турнира.

"Играхме лошо през първото полувреме и губехме в резултата. Противникът е хитър и веднага наказа нашите грешки. Бяхме нервни и не намирахме верните решения в атака.

През второто полувреме променихме тактическата постройка и играхме много по-добре, вкарахме два гола и бяхме близо до велик обрат. Накрая упражнихме натиск и миришеше на трети гол, но за съжаление не успяхме.

Благодаря на феновете ни, бяха невероятни. Подкрепяха ни дори, след като мачът приключи и отпаднахме", коментира Миланич.