ГЛЕДАЙТЕ НА ЖИВО: Съботните мачове в Испания

Реал спечели първата среща за деня с 3:2, Атлетико и Барселона също играят днес

Четвъртият кръг от испанското футболно първенство започна в петък вечер, с нулевото реми между Майорка и Атлетик Билбао, а днес продължава с други четири мача.

В първия Реал Мадрид победи Леванте с 3:2 като домакин след три попадения през първото полувреме.

Следва срещата Леганте – Виляреал, докато в 19:30 часа лидерът Атлетико Мадрид гостува  на Реал Сосиедад.

„Дюшекчиите“ са единствени с пълен актив от точки след първите три кръга и ще опитат да продължат победната си серия, а програмата завършва с дербито на кръга.

В 22:00 часа шампионът Барселона приема Валенсия на своя „Ноу Камп“ като и двата тима имат по 4 точки след победа, реми и загуба през настоящата кампания.

Посетителите на Novsport.com могат да гледат всички съботни срещи чрез секция „Актуално“ в горния десен ъгъл на сайта или посредством предоставените по-долу линкове: