Юношите на Черно море с категоричен успех над Левски Раковски

“Моряците” на Тодор Каменов спечелиха домакинството си с 4:1

Юношите младша възраст на Черно море записаха успех с 4:1 при домакинството си на Левски Раковски в мач от 4-ия кръг на Елитната група до 17 години.

“Моряците” на Тодор Каменов поведоха в резултата в 18-ата минута чрез Тони Иванов, а в 30-ата Николай Златев покачи на 2:0.

Златев удари и греда през първата част, а Иванов пропусна да вкара втория си гол в мача, останал очи в очи със стража на гостите.

След почивката Черно море продължи да диктува събитията на терена и в 60-ата минута Николай Златев направи резултата класически.

Той се разписа от дузпа. В 75-ата Симар Емин покачи на 4:0 след самостоятелен пробив, а в самия край на срещата гостите намалиха от дузпа.

В сряда, 18 септември, Черно мор гостува на Ботев Пловдив. Мачът е от 12:00 часа.

Съставът на Черно море: Денислав Жеков, Ясен Минчев (46-Петър Иванов), Димитър Колимечков, Наско Янков, Александър Иванов, Берк Джевдет, Теодор Тотев, Николай Златев (61-Жечко Йорданов), Марин Петков (46-Антон Михайлов), Тони Иванов (80-Стелиян Чалъков), Симар Емин.