Ще успее ли Георги Дерменджиев начело на България?

14 септември 2019 20:26
Гонг

Горчив дебют за Десподов с Щурм Грац

Българският футболен национал Кирил Десподов дебютира със загуба за австрийския Щурм Грац.

Десподов влезе като резерва в 68-ата минута на мястото на Томас Шрамел при домакинското поражение с 0:2 от ЛАСК Линц в мача от седмия кръг на австрийското футболно първенство.

Българският нападател, който играе като преотстъпен до края на сезона от италианския Каляри, влезе при резултат 0:0, но с два бързи гола десетина минути по-късно гостите стигнаха до успеха.

Така Щурм остана четвърти в класирането с 12 точки, а ЛАСК вече е втори с 16. Лидер с пълен актив от 21 точки е Залцбург.