Брюж и Галатасарай завъртяха реми (ВИДЕО)

61-ата минута и Софиан Фегули от турския отбор се отчете с шут в гредата

Брюж и Галатасарай завършиха наравно 0:0 в мач от група А на Шампионската лига, игран в белгийския град.

Първото голово положение беше на сметката на домакините в 8-ата минута, когато Бонавентюр беше близо до попадение, но ударът му с глава не намери целта. В 31-ата минута Симон Миньоле направи блестящо спасяване при опасен шут на Райън Бабел от състава на гостите.

Отговорът на Брюж не закъсня - в 34-ата минута Рика нацели гредата. В 54-ата Фернандо Муслера изби добър изстрел с глава на Окереке след центриране от корнер. В 61-ата минута и Софиан Фегули от турския отбор се отчете с шут в гредата. Последното по-интересно събитие дойде в 88-ата минута, когато в наказателното поле топката срещна ръката на Мариано Ферейра от състава на “лъвовете”, но след консултация с ВАР съдията прецени да не отсъжда дузпа.

Така Брюж и Галатасарай имат по една точка в актива си след първия си мач, докато по-късно тази вечер един срещу друг играят Пари Сен Жермен и Реал Мадрид.