Одобрявате ли оставката на Борислав Михайлов?

21 септември 2019 15:22 Христо Иванов

Ренан за ЦСКА Москва: На практика, изиграхме супер мач

Лудогорец изигра феноменален първи мач от груповата фаза на Лига Европа, обръщайки руския гранд ЦСКА Москва. Освен обратът, „орлите” достигнаха до убедителното 5:1 в Разград. Българският тим допусна гол в 28-ата минута, но с пет безответни гола през втората част триумфира над руския ЦСКА. Вратарят Ренан дос Сантос говори пред бразилските медии след триумфа на отбора си.

„На практика, изиграхме перфектно второ полувреме. Такива победи ти повдигат морала по невероятен начин. Нашата група е много балансирана, а ние се нуждаем да бъдем силни, когато играем в Разград”, коментира Ренан, който кара своя четвърти сезон в „Лудогорец Арена”.

„Не мога обаче да отрека, че играхме феноменално и през първото полувреме. Голямата промяна дойде, тъй като бяхме по-точни в отиграванията накрая. Изиграхме добър мач, като цяло. Сега трябва да задържим това ниво и да се опитаме да продължим към елиминационната фаза”, продължи стражът.

След две седмици Лудогорец ще пътува до Будапеща, за да гостува на Ференцварош. Двата тима се срещнаха по-рано в квалификациите за Шампионската лига, а тогава унгарците излязоха краен победител в дуела помежду им.