Клоп посочи кой ще го наследи в Ливърпул

Клоп посочи кой ще го наследи в Ливърпул

Ако решат да ме уволнят утре, то може би първи избор на ръководството би бил Кени Далглиш, каза мениджърът

Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп даде ексклузивно интервю за списание FourFourTwo, в което посочи своя най-вероятен наследник на „Анфийлд”.
 
Наскоро се заговори, че след края на своя договор с клуба от Мърсисайд, специалистът ще си даде почивка и ще се оттегли от футбола.
 
Според Клоп, неговото място на горещия стол в Ливърпул, трябва да бъде заето от клубната легенда Стивън Джерард, който в момента води тима на Глазгоу Рейнджърс. Германецът бе откровен също, че е готов да помогне на 39-годишния специалист по всякакъв начин.
 
Джерард бе треньор на тима на „червените” до 18 години, когато Клоп пое мърсисайдци преди няколко години.
 
„Кени (Далглиш – бел.ред.) и Стиви ми помагат много още от първия ден в Ливърпул. Второ, позицията ми на мениджър няма нищо общо с хората около мен.
 
Ако от Ливърпул решат да ме уволнят утре, то може би първи избор на ръководството би бил Кени, но може би би трябвало да върнат Стиви от Глазгоу. Ако ме попитате кой трябва да ме наследи, бих казал Джерард. Ще помогна с каквото мога”, коментира Клоп.

 

Ван Дайк: Сърцето ми се къса за Диого!

Капитанът на Ливърпул – Върджил ван Дайк, също се включи към хората, отдаващи почит към нападателя на тима Диого Жота, който миналата нощ загина в тежка катастрофа заедно с брат си

Челси уреди Джейми Гитънс от Борусия Дортмунд

Челси привлече Джейми Гитънс от Борусия Дортмунд, съобщават от германския клуб в четвъртък

Собствениците на Ливърпул също излязоха с послание след смъртта на Жота

Те са покрусени от новината

Погба не очаква да е национал на Франция, дори да вкара 30 гола

Пол Погба беше официално представен пред медиите като футболист на Монако, след което даде първото си публично изявление с екипа на монегаските

ФИФА намали драстично цените на билетите за 1/4-финалите на СКП

Вижте и какви са новите цени

Асенсио отказа трансфер във Фенербахче, Милан натиска за него

Испанецът за последно игра в Астън Вила

Слот с разтърсваща изповед след трагедията с Диого Жота (ВИДЕО)

Мениджърът на Ливърпул не е на себе си

Официално: Милан с първи нов за лятото, взе Самуеле Ричи от Торино

Той ще струва на тима около 25 милиона евро

Официално: Бешикташ със звезден трансфер, подписа с Тами Ейбрахам

Турският гранд обяви привличането на нападателя