Хетафе със зрелищно реми срещу Валенсия

Голеадата на „Местая” стартира още преди да е изминала и минута игрово време

Валенсия позволи зрелищно 3:3 срещу Хетафе в 6-ия кръг на Ла лига. Мадридчани поведоха в резултата, след което преживяха пълен обрат до 1:3, за да си тръгнат с много ценна точка от дома на „прилепите”.

Голеадата на „Местая” стартира още преди да е изминала и минута игрово време. В 40-ата секунда гостите разиграха заучено ъглов удар отдясно по атаката, при която размениха точно 3 паса, а последният на Жейсон намери Хайме Мата на метър пред вратата – 0:1.

За домакините събитията не тръгнаха никак добре, тъй като в 10-ата минута Кевин Гамейро се контузи и така вместо него се появи новото попълнение Макси Гомес. Именно Уругваецът даде тон за обрата със зрелищно изпълнение. В 30-ата минута той изравни чрез невероятна задна ножица от точката на дузпата – 1:1.

Четири минути по-късно отново таранът беше в прегръдките на съотборниците си. Даниел Парехо проби отдясно в наказателното поле и центрира към далечната греда, където Гомес надскочи всички и намери мрежата – 2:1.

Още пет минути и триубните щяха да се срутята. Родриго направи сериозен рейд по десния фланг и стигна до аутлинията, откъдето успя да свие топката с пас по земя и Кангин Лий порази целта с диагонален шут – 3:1.

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)