Партизан повали Бдин за 4 минути

Интригата изчезна за 4 минути в началото на мача

Партизан победи с 3:0 във Видин местния Бдин в мач от 8-ия кръг на Северозападната Трета лига. Това бе най-малкото с което се отърва почти юношеския състав на домакините. Интригата изчезна за 4 минути в началото на мача.

В 8-ата минута Ангел Русев центрира и Милен Тонев моментално я заби в мрежата на Иван Милков. След 4 минути, явно смутен младия страж сгреши и Александър Александров с глава удвои преднината на гостите. Те продължиха да доминират, но до почивката не вкараха повече.

Това се случи в 52-ата минута, когато Тонев бе изведен отляво и насочи топката покрай Милков за 3:0. Голмайсторът изпусна поне още три чисти положения. Пропуски направиха още Русев и Александров. Победата изкачи Партизан на четвърто място в класирането.