ДРАМА В ЛОВЕЧ! Литекс удари ЦСКА 1948

Столичният тим с първа загуба от началото на сезона

ЦСКА 1948 допусна първата си загуба през сезона във Втора лига. В мач от 10-ия кръг на първенството "червените" отстъпиха с 0:1 на Литекс. Единственият гол в мача вкара Георги Иванов в 74-ата минута.

Столичани остават лидер с 24 точки, докато "оранжевите" имат 10 по-малко.

Първата добра възможност се откри пред Тони Иванов в 10-ата минута, но младокът пропусна да вкара в опразнената врата.

В 31-ата минута ЦСКА 1948 като по чудо не откри резултата. Гостите получиха право да изпълнят фаул, последва центриране в наказателното поле, а Тонислав Йорданов изпрати топката в напречната греда на собствената си врата.

В 53-ата минута Йорданов стреля отлично от фаул, но Наумов демонстрира невероятен рефлекс и някак успя да избие в корнер.

В 66-ата минута отново Йорданов пропусна, след като не успя да вкара от 3-4 метра.

В 74-ата минута Георги Иванов успя да се разпише с прецизен удар от около 25 метра.

В края на срещата отново Йорданов се отличи с пропуск, като не успя да вкара останал сам срещу Наумов.

Официално: Кабаков ще свири Вечното дерби