ЦСКА М продължава да затъва, падна и от Еспаньол (ВИДЕО)

Ву Лей и Кампузано донесоха успеха за тима на Давид Гайего

Еспаньол спечели с 2:0 гостуването си на ЦСКА М и закотви руснаците на дъното в група Н на Лига Европа, където е и Лудогорец. В предния кръг московските "армейци" паднаха 1:5 в Разград.

Голове на Ву Лей (64) и Кампузано (95) донесоха успеха за тима на Давид Гайего. Победата качи Еспаньол на втората позиция с четири точки, с две по-малко от българския шампион.

В първия четвърт час руският тим доминираше. В 12-ата минута Влашич шутира, но Диего Лопес спаси. В края на полувремето Сигурдсон стреля с глава, но стражът на испанците отново се справи.

След почивката гостите заиграха по-агресивно. В 52-ата Кампузано изскочи сам срещу Игор Акинфеев след чудесно подаване на Матиас Варгас. В 64-ата Еспаньол, който е сред изпадащите в Испания, откри резултата. Варгас изведе Ву Лей, който надбяга своя пазач и реализира - 0:1.

В 95-ата минута Кампузано вкара втори гол за Еспаньол, след като защитник на домакините сгреши при опит да върне топката на вратаря.