Попов и компания победиха ЦСКА (Москва)

Съперникът на Лудогорец в ЛЕ се свлече на четвъртата позиция в класирането

Ростов изигра най-силия си мач от началото на сезона и срази с 3:1 като гост досегашниия лидер в Премиер лигата ЦСКА (Москва). Два гола на Хорен Байрамян до почивката осигуриха добър аванс на тима от Ростов на Дон, а през второто полувреме се разписа и Елдор Шомуродов, който вече има 10 попадения и настигна Александър Соболев на върха в листата на стрелците. За домакините вкара Никола Влашич в добавеното време.

Впечатляващата победа позволи на Ростов да събере 26 точки и да се изравни със Зенит и Локомотив (Москва) в челото на класирането. ЦСКА остана на четвърта позиция с точка по-малко. Ивелин Попов игра цял мач за гостите и свърши много работа в средата на терена, а отправи и няколко удара към вратата на Игор Акинфеев, който спаси московчани от по-тежко поражение.

След колебливото начало на сезона ЦСКА направи добра серия в първенството и дори оглави класирането. Това обаче е за сметка на представянето на тима в Лига Европа, където преди няколко дни допусна втора загуба и се озова на дъното в групата си.

Ростов също записа доста добри резултати в РПЛ и се наставни сред лидерите в подреждането. При последното си гостуване в столицата хората на Валерий Карпин победиха Локомотив (Москва) и се надяваха на подобен изход и от днешния мач.

Георги Минчев с хеттрик в Кипър

Нападателят носи триумф с 5:4

Страхотен Десподов спаси ПАОК от срам в Гърция

Капитанът на България с перфектна асистенция в добавеното време за 1:1

ОБЗОР: Георги Костадинов със силен мач за АПОЕЛ срещу Арис (ВИДЕО)

Претендентите за титлата в Кипър с домакински победи

Ковачев бе титуляр за Ахмат при сензационен успех над ЦСКА (Москва)(ВИДЕО)

Отборът на българина изненада противника си

Георги Миланов с гол за Динамо (Букурещ), отборът му обаче се издъни в края (ВИДЕО)