Черно море загуби от румънци в контрола (СНИМКИ)

Реферът изгони Мирослав Енчев, "моряците" допуснаха гол в продължението

Черно море загуби с 2:3 от Виторул Констанца в контролна, играна в Овидеу, Румъния.

"Моряците" можеха да открият резултата в 13-ата минута. Цветомир Панов центрира отдясно в наказателното поле, където Даниел Димов стреля в напречната греда. Веднага след това домакините успяха да реализират.

В 17-ата минута Аристот Ндонгала получи пас от Родриго в наказателното поле, финтира вратаря и вкара за 1:1. До края на първата част домакините имаха по-опасни положения пред вратата на Миодраг Митрович, но не успяха да реализират. Варненци пък имаха ситуации, които обаче не успяха да завършат по най-добрия начин.

През втората част в игра за Черно море се появиха доста юноши от школата на тима. В 85-ата минута Мирослав Енчев получи втори жълт картон и напусна игра. Веднага след това доста пресилено отсъждане на главния рефер на двубоя. В 86-ата централният бранител Димитриос Хантакиас влезе в единоборство с футболист на домакините в наказателното поле, но игра с топката, а нападателят на Виторул падна доста артистично и съдията дузпа, която бе превърната в гол. В 90-ата минута след центриране на Мехди Букаси топката рикошира в тяло на бранител на Румъния и влетя в мрежата за 2:2.

В даденото от рефера 4-минутно продължение Виторул стигна до успеха след контраатака.

Съставът на Черно море: Миодраг Митрович (86-Стефан Петков), Мирослав Енчев , Даниел Димов (46-Стефан Станчев), Цветомир Панов (46-Димитриос Хантакиас), Фахд (82-Мердин Адем), Патрик Андраде (46-Емил Янчев), Мехди Букаси, Илиан Илиев (82-Павел Георгиев), Аристоте Ндонгала (69-Велислав Василев), Дани Кики (86Мартин Милушев), Родриго (46-Лъчезар Йорданов).