"София Спорт" (2010) се върна на победния път в първенството на Футбол 7

Набор 2006 на столичния клуб разгроми с 4:0 Олимпия

Отборът на "София Спорт" (2010) се завърна на победния път в първенството на Футбол 7 в столицата. Воденият от един от най-перспективните ни млади треньори Йордан Димитров тим показа атрактивна игра срещу Метал (Пк) и напълно заслужено победи с 3:1.

Още от началото на мача малките таланти сътвориха редица възможности за гол, но пропуски в завършващия удар и блестящи изяви на противниковия вратар не им позволиха да вкарат гол през първата "третина". Във втората всичко си дойде на мястото и след голове на Йоан Първанов и Адриян Петров мачът на практика бе решен.

В третата част се разписа и капитанът Ясин Сали, а в последните секунди Метал стигна до почетен гол. Членовете на клубната управа отчетоха за пореден път нападателната и атрактивна игра на отбора, както и отличната тактическа дисциплина, която налага Йордан Димитров. "Благодаря на всички родители за подкрепата, децата се постараха и направиха много добър мач. Това ме прави щастлив и амбицира за още по-усърдна работа", заяви треньорът след победата.

СЪСТАВ НА "СОФИЯ СПОРТ":
Сава Чиликов, Йоан Първанов, Александър Върбанов, Михаил Добриянов, Адриан Петров, Велян Колев, Ясин Сали (капитан), Калоян Мерджанов, Валери Буюклийски и Велимир Григоров.

По-рано през деня убедителна победа записа и набор 2006 на "София Спорт". Малките таланти разгромиха Олимпия с 4:0 на стадион "Бонсист". Дарин Петков откри резултата след хубав самостоятелен рейд през първото полувреме. След почивката Росен Алексов направи 2:0 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Петков. До края на мача отново Дарин Петков се разписа след асистенция на Алекс Гергов, а самият Гергов се разписа с удар от 20 метра за крайното 4:0. Преди почивката неясно защо бе отменен гол на гергов, а в края на мача червен картон получи Атанас Пелтеков.

Заги: Сега ще разчитаме на Левски