Кой е основен конкурент на Лудогорец за титлата?

20 октомври 2019 18:49

Димитър Евтимов със сериозна заслуга при победа над лидера Ипсуич

Българският национал Димитър Евтимов запази "суха мрежа", а отборът на Акрингтън Стенли победи с 2:0 лидера в класирането Ипсуич в мач от 14-ия кръг на английската Лига 1.

За 26-годишния вратар това бе втори шампионатен мач през сезона без допуснат гол, а с победата Акрингтън се измъкна от зоната на изпадащите и вече заема 17-о място с 14 точки, на 13 зад Ипсуич.

И двата гола за Акрингтън вкара Колби Бишъп, който бе точен в 20-ата и 41-вата минута. През второто полувреме Ипсуич натисна в търсене на обрата, но сигурните намеси на Евтимов и бранителите пред него не позволиха на "трактористите" да стигнат дори до почетен гол.