Кой е основен конкурент на Лудогорец за титлата?

20 октомври 2019 22:18 Николай Георгиев

Стивън Петков заменен на полувремето при загуба на Карвина

Карвина продължава с лошото си представяне от началото на сезона в първенството на Чехия. Тимът допусна домакинка загуба с 0:2 от Словачко и така записа четвърти пореден двубой без успех на сметката си. Българският нападател Стивън Петков започна като титуляр за домакините, но бе заменен на почивката.

Словачко стигна до успеха с попадения на Томаш Заич в 25-ата минута и Ян Калабишка в 79-ата минута.

Гостите играха с човек по-малко от 70-ата минута, когато Йозеф Дивишек бе изгонен с втори жълт и червен картон. Дори и това не помогна да домакините, които дори допуснаха гол в заключителните минути.

След тази загуба Карвина се намира на 13-ата позиция с 11 точки. Словачко пък излезе на 6-ото място с актив от 21 точки.