Люсиен Фавър: Трябваше да използваме по-добре възможностите си

"Играхме добре", коментира треньорът на Борусия

Треньорът на Борусия (Дортмунд) Люсиен Фавър не бе щастлив след загубата с 0:2 от Интер в Шампионската лига. Той смята, че тимът му е играл добре на “Джузепе Меаца”, но не се е възползвал от шансовете си в мача.

“Играхме добре. През първото полувреме стояхме солидно, но за съжаление получихме гол. С изключение на него, всичко изглеждаше ОК. Не създадохме много положения, но играехме доста добре. Чакахме търпеливо и не позволявахме да ни хванат на контраатаки. Имахме едно чисто положение, което трябваше да оползотворим по-добре. Прибрахме се на почивката с гол пасив, но след това имахме няколко шанса да отбележим, преди те да ни вкарат за 2:0. Трябваше по-добре да използваме възможностите си. Планът ни бе да играем компактно и да пресираме в правилния момент. Не може да очакваме да имаме твърде много положения срещу такъв съперник. Групата ни е тежка, но всичко е възможно”, смята Фавър.