Верона шокира Парма на "Тардини" (ВИДЕО)

Домакините се опитаха да обърнат негативния развой на срещата, но им липсваше късмет

Верона поднесе изненадата на старта на междинния десети кръг в Серия А, след като победи като гост Парма с 1:0.

Гостите откриха още в 10-ата минута, като автор на гола стана Дарко Лазович със страховит шут. Домакините се опитаха да обърнат негативния развой на срещата, но им липсваше късмет. В началото на втората част шансът помогна на гостите, след като удар на Жервиньо срещна гредата.

В края на срещата напрежението се увеличи, като между футболистите на двата отбора преминаха искри. След последния съдийски сигнал дори се стигна до сбутване след размяна на реплики, но в крайна сметка здравият разум надделя и до сериозен конфликт не се стигна. Така Верона събпа 12 точки и върви на 11-о място във временното класиране. Парма пък остана 8-и с 13.