Конте изригна срещу шефовете: Бесен съм, нямаме хора

Надявам се този мач да изясни в каква ситуация се намираме на тези, които още не разбират, допълни треньорът

Треньорът на Интер Антонио Конте не беше на себе си след загубата от Борусия в Дортмунд. “Нерадзурите” водеха с 2:0 на полувремето и предизвикаха ентусиазъм у феновете си, но в крайна сметка отстъпиха с 2:3.

“Срещу Барселона беше същото. Не, днес беше още по-лошо, защото водехме с два гола, а не с един. Дори не ми се коментира второто полувреме.

Надявам се този мач да изясни в каква ситуация се намираме на тези, които още не разбират (б.р. Конте визира ръководството). Момчетата не можеха да направят нищо повече. Слабо ме вълнува какво ще стане през зимата. Ние трябваше да планираме сезона много по-добре.

Сега играем на практика с едни и същи футболисти, които нямат почивка. От днешното второ полувреме могат да се направят еднозначни изводи. Невъзможно е да играем на предела в Серия А и Шампионската лига.

В мача със Сасуоло стана същото, но там водехме с 4:1 и завършихме 4:3. Просто съм бесен, защото сами се поставихме в тази ситуация. Нека директорът да дойде да говори вместо мен”, каза Конте.