Бордо влезе в Топ 3 след реми с Ница

Двата тима направиха 1:1 на старта на 13-ия кръг

Отборите на Ница и Бордо завършиха наравно 1:1 в първия двубой от 13-ия кръг на френската Лига 1. Равенството попречи и на двата отбора да подобрят показателите си във временното класиране.

Все пак Бордо се изкачи временно на третата позиция с 19 точки, колкото има и четвъртия Нант, който е с мач по-малко. Ница пък остана 10-и със 17. При тази малка разлика в точките един успех днес щеше да изчаки "орлетата" до подиума, но това не се случи. Ако Бордо си беше тръгнал с трите точки пък щеше еднолично да заеме второто място.

Воденият от Патрик Виейра отбор на Ница поведе в резултата в средата на първото полувреме, когато се разписа Пиер Леес-Мелу. Той се разписа с глава след центриране на Юсеф Атал. "Орлетата" скоро сред това можеха да удвоят преднината си, но не успяха. Последваха силни минути за гостите, но резултатът се запази до почивката.

След паузата Бордо стигна до изравняване чрез Джими Бриан, който реализира дузпа, отсъдена за нарушение на Стенли Нсоки срещу Франсоа Камано. До края и двата отбора имаха възможности за гол, но в крайна сметка резултатът се запази.

Интер Маями загуби катастрофално без Меси в състава (ВИДЕО)

Отборът на аржентинеца отстъпи с 0:4 срещу Ню Йорк Ред Булс

Ирландия изпусна Белгия, пропиля дузпа и двете страни врътнаха реми (ВИДЕО)