Септември пречупи Монтана с късни голове (ВИДЕО)

Столичани отново са на върха във Втора лига

Септември си върна лидерската позиция във Втора лига. Столичани победиха с 2:0 Монтана като гости в мач от 15-ия кръг. Точни за тима на Милен Радуканов бяха Владимир Николов (79) и Георги Русев (92).

Така Септевмри събра 37 точки и измести ЦСКА 1948. Монтана е 4-и с 24 пункта.

В 27-ата минута Борис Галчев стреля неточно. Десетина минути по-късно Симеонов улови удар на Попев.

В 52-ата минута Сергей Георгиев нацели гредата след удар от движение. Четири минути след това Иван Тилев стреля над вратата от точката на дузпата.

В 62-ата минута Георгиев проби и намери Стилиян Николов, който от отлична позиция стреля в ръцете на вратаря.

В 66-ата минута Атанас Николов бе изведен зад гърба на защитата на Септември. Нападателят протегна крак, за да засече топката, но Валентин Галев показа висота и изби с крак.

В 79-ата минута Септември поведе в резултата. Русев пусна извеждащ пас за Георгиев отляво. Крилото нахлу в наказателното поле и подаде към Владимир Николов, който на празна врата откри резултата.

Във втората минута Георги Русев оформи крайното 0:2. Халфът получи топката около точката на дузпата и с неспасяем удар удвои преднината на своя отбор.
Лудогорец поздрави Кирил Домусчиев за рождения ден

"Най-доброто предстои", обещаха "орлите" на собственика си

Днес козирката на "Българска Армия" отива в историята

Събарянето на конструкцията ще започне в 10:00ч.

Матай: Червените картони бяха пресилени

Капитанът на ЦСКА смята, че Ботев Пловдив се радват предварително

Керкез: Голяма победа, на нашия стадион ще бъдем много силни

Треньорът на Ботев Пловдив остана много доволен от успеха над ЦСКА за Купата на България

Стамен Белчев притесни феновете: Каранга има неприятна контузия