ОБЗОР: Ново разочарование за Тотнъм във Висшата лига (РЕПОРТАЖИ)

„Шпорите“ без победа в пети пореден кръг след домакинско реми срещу новак, резултати и голмайстори

Тотнъм отново разочарова своите фенове!

Финалистът в Шампионската лига през миналия сезон фиксира домакинско реми 1:1 срещу новака Шефилд Юнайтед и по този начин остана без победа в пети пореден мач от елита на Англия.

Първото полувреме на новия клубен стадион на „шпорите“ не предложи попадения, но малко след почивката лондончани откриха резултата.

Кореецът Хьон-Мин Сон се разписа в 58-ата минута и вече има пет гола в последните си също толкова срещи с екипа на Тотнъм, но „остриетата“ не се предадоха.

Те първо отбелязаха попадение, което бе отменено след намеса на ВАР, но в крайна сметка стигнаха до изравняването в 78-ата минута чрез Джордж Балдок.

26-годишният бранител се разписа за първи път в кариерата си във Висшата лига и по този начин донесе точката на гостите, които останаха непобедени далеч от дома през сезона.

След XII кръг те вече имат 17 точки, с три повече от Тотнъм и с две от Нюкасъл.

„Свраките“ се поздравиха днес с победата след обрат у дома над Борнемут до 2:1, а със същия резултат Евертън спечели визитата си на Саутхемптън.

Междувременно Бърнли надви вкъщи Уест Хем с класическото 3:0, а в първия мач за деня Челси надделя с 2:0 над Кристъл Палас в лондонското дерби.

Лестър – Арсенал 2:0

*РЕПОРТАЖИ ОТ МАЧОВЕТЕ ГЛЕДАЙТЕ В СЕКЦИЯ „ВИДЕО“ – ТУК!

Чалханоглу: Това Скудето е отмъщението ми към Милан

Халфът не може да забрави отношението на феновете на "росонерите" след трансфера в градския съперник

Грубо: Фенове на Интер изгориха фланелка на Ибрахимович (ВИДЕО)