Кой е основен конкурент на Лудогорец за титлата?

10 ноември 2019 19:06 Пламен Димитров

ЦСКА с експресна победа над Перун

Волейболистките на ЦСКА победиха като гости Перун (Варна) с  3:0 (25:15, 25:3, 25:14) в мач от четвъртия кръг на женското първенство, който се игра в казанлъшката зала "Багира".

По този начин "червените" записаха трета победа в шампионата. Тимът на Перун е на последна позиция без успех до сега.

"Червените" доминираха изцяло, като във втория гейм поведоха с 11:0 и оставиха съперничките на едва 3 точки. ЦСКА затвори мача в три гейма за 57 минути игра.

Най-полезна за ЦСКА бе Ивета Станчулова с 14 точки (2 аса, 75% ефективност в атака и 43% позитивно посрещане) за победата. За тима на Перун Ева Петрова завърши с едва 6 точки.