Екзекуторът на Лудогорец с поредна загуба в Испания (ВИДЕО)

Еспаньол остава сред изпадащите, Атлетико М се приближи опасно близо до Реал и Барса

Еспаньол, който мина с 6:0 през Лудогорец за Лига Европа, продължава с отчайващото си представяне в Испания. Тимът от Барселона записа трето поредно поражение и остава в зоната на изпадащите. Каталунците паднаха с 1:3 при гостуването си на Атлетико Мадрид в мач от 13-ия кръг. „Дюшекчиите” са трети с точка след Барселона и Реал Мадрид, които обаче имат мач по-малко.

Еспаньол започна добре „Уанда Метрополитано” с попадение още в 38-ата минута, дело на Сержи Дардер, който стреля от границата на наказателното поле за 1:0.

Играчите на Диего Симеоне обаче завършиха по най-добрия начин първата част, с гол точно преди почивката. Анхел Корея стреля от много малък ъгъл балонно, а топката се оказа в мрежата за 1:1.

В 58-ата минута Алваро Мората получи топката на ръба на засадата, напредна и стреля точно, за да изведе своите за 2:1.

В даденото от съдията продължение Коке получи топката на точката на дузпата от Диего Коста, и стреля точно за крайното 3:1.

20:00 19/04 КРУМОВГРАД - СЛАВИЯ
19:30 19/04 Дженоа - Лацио
21:30 19/04 Айнтрахт – Аугсбург
21:45 19/04 Каляри - Ювентус
22:00 19/04 Атлетик Билбао - Гранада
19:45 18/04 Фиорентина - Пилзен 2:0 (прод.)
19:45 18/04 Лил - Астън Вила 2:1 (3:4. д.)
22:00 18/04 Рома - Милан 2:1