Португалец ще свири контролата България - Парагвай

Селекционерът на гостите ще говори пред медиите преди официалната тренировка на "Васил Левски"

Съдийска бригада от Португалия ще ръководи предстоящата контрола между България и Парагвай.

Мачът ще се играе на 14 ноември на ст. "Васил Левски" от 19:00 ч.

Главен рефер на двубоя ще е Фабио Верисимо, а негови помощници ще са Алваро Мешкита и Нуно Перейра. Четвърти съдия на двубоя пък ще е българският арбитър Никола Попов.

Националният отбор на Парагвай ще проведе официалната си тренировка лския мач с България на 13 ноември, сряда, от 19:30 ч. на Националния стадион "Васил Левски". Заниманието ще бъде открито за представителите на медиите в първите 15 минути.

В 20:30 часа в зала "Родина" на стадион "Васил Левски" стартира официалната пресконференция на селекционера Едуардо Берисо, на която той и избран от него футболист ще отговорят на всички въпроси на българските и чуждестранните журналисти.

Селекционерът на България Георги Дерменджиев ще даде брифинг за медиите на 13 ноември в 17:30 ч. в Амфитеатралната зала в Национална футболна база "Бояна", а тренировката на "лъвовете" е от 18:30 ч. и също ще бъде открита в първия си четвърт час.
Женският ни национален отбор домакинства на "Александър Шаламанов"

Приемаме Армения на 9 април

Александър Димитров: Илиан Илиев е много голяма личност

"Момчетата работиха много за тази победа", каза селекционерът на младежкия национален отбор

Светослав Вуцов: Трябва да сме по-уверени в качествата си

Вратарят смята, че с натрупването на умората е спаднала и концентрацията у целия отбор

Алекс Петков: Изпуснахме победата, защото не издържахме