Кой ще е спечели дербито на Манчестър?

20 ноември 2019 16:09 Велизар Антов
БТА

Бонева шеста, Гроздева 16-а на Световната купа в Путян

Антоанета Бонева се представи отлично във финала на Световната купа по спортна стрелба в Путян, Китай.

Състезателката от Търговище зае шесто място на 25 метра пистолет за жени с 18 точки.

Бонева записа втори резултат в квалификациите - 589 точки, но във финала отстъпи в класирането и не успя да стигне до медал.

Другата българска участничка в дисциплината - Мария Гроздева, зае 16-о място в квалификациите с 577 точки.

Победителка стана китайката Чжан Цзинцзин с финал от 37 точки, следвана от корейката Минджун Ким - 33 и германката Моника Карш - 29 точки.